LadyVu.com

Ѕвездата од "Чарлиевите ангели" Луси Лиу, за прв пат стана мајка

Ѕвездата на филмот

Познатиот холивудски убавина Луси Лиу, кој во декември оваа година ќе го прослави својот 47-ми роденден, ја дели првите фотографии од новородениот син.

Актерката изјави нејзините фанови дека момче по име Лојд Роквел. "Мило ми е да се запознаам со вас, моите пријатели, нова малиот човек во мојот живот! Ние двајцата се чувствуваат одлично. Јас само сакам дете, "- изјави ѕвездата на" Чарлиевите ангели ".

Првородените Луси Лиу: сурогат мајката и непознат татко

Веста дека актерката стана среќна мајка ми звучеше како гром од ведро небо! Фактот дека тоа не се рекламирате на фактот дека се сврте кон сурогат мајка. Фактот дека ѕвездата е подготвена за бебето само знаеше нејзините најблиски пријатели и да ја задржите оваа информации тајна.Се поставува прашањето: зошто талентирани американска актерка одбија да се породи на сопствените? Тоа е можно дека случајот во прилично импресивни нејзината возраст од 46 години. Имајте на ум дека во прилог на новороденчето Роквел Лојд Луси не повеќе деца. За татко на детето Луси е тивок. Таа ретко и неволно дели со печатот детали за неговиот личен живот. Приватни информации треба да се собираат буквално малку од малку.

Актерката срце е слободен?

Според гласините во врска со Жена кратка врска со холивудскиот heartthrob Џорџ Клуни. Тој беше проследено со Луси Лиу се сретна со Ноам Gottesmanom бизнисмен и директор Зек чело. Во 2004 година тоа беше дури и најави нивниот ангажман, но наскоро беше откажана. последните азиски момче убавината беше актерот Вил МекКормак. Нивната врска траеше неколку години и, исто така, резултираше со разделба. Во моментов, актерката е бесплатно, бидејќи новинарите и фановите може да се прашувам само кој би можел да биде татко на малата Роквел.

видете исто така
  • Џорџ Клуни и Амал се бранеше од фан-шизофрена
  • Кејт Бланшет, Луси Лиу и други во церемонијата Тони награди-2016
  • Феминистичката верзија на "11 океанот": глуми Кејт Бланшет

Според Луси, во блиска иднина планира да се посвети целосно на должностите на мајката. И кога син ми е малку постара актерка ќе се врати на овој ТВ-проект "основно", во кој таа игра Мис Џоан Вотсон во тандем со Џони Ли Милер.

Ѕвездата на филмот Ѕвездата на филмот Ѕвездата на филмот

Видео: Barboskiny - Папата Barboskinyh (цртан филм)

Видео: Лиза Фокс - динамит

Сподели на социјални мрежи:

Слични
Деми Мур и без шминкаДеми Мур и без шминка
Децата на Никол КидманДецата на Никол Кидман
Ким Кардашијан во костим за капењеКим Кардашијан во костим за капење
Меган Фокс во костим за капењеМеган Фокс во костим за капење
Децата Деми МурДецата Деми Мур
Камерон Дијаз без шминкаКамерон Дијаз без шминка
Софија Лорен - тајните на траен убавинаСофија Лорен - тајните на траен убавина
Aishwarya Rai без шминкаAishwarya Rai без шминка
Шминка Ева ЛонгоријаШминка Ева Лонгорија
Клои Moretz во костим за капењеКлои Moretz во костим за капење
» » » Ѕвездата од "Чарлиевите ангели" Луси Лиу, за прв пат стана мајка