LadyVu.com

Ѕвездата на филмот "Меланхолија" Кирстен Dunst се венчаат!

Ѕвездата на филмот

Вечниот холивудски невестата Кирстен Dunst, кој е очаен да ги задоволат вашите сродна душа, ново во љубов, а наскоро планира да оди надолу по патека. Нејзиниот избор беше актер Garrett Hedlund, кого го запознала додека работел на филмот во Валтер Салес "На патот".

Само еден месец откако се сретнале на актерите да се пресели во заедно, а сега се зборува за потребата да имаат деца! Кирстен сигурни во '33 - ова е прекрасен возраст за раѓање на првото дете.

Пред неколку дена, "Троја" ѕвезда даде предлог до својата сакана, на која Кирстен среќно одговори: "Да!". Пар на ангажманот истакна кавга со педесет гости.Секој идното дејствување неколку изјави за објавување Daily Mail, дека невестата е веќе се нарекува Гарет нејзиниот сопруг. Двојката планира официјално да се легализира нивната врска во 2016 година.

Кирстен dants: на крајот на љубовта на лоша среќа

Се надевам, на средбата со Garrett Hedlund ќе им овозможи на талентирана актерка, конечно, да се каже збогум на bachelorette на статусот. Потсетиме дека во времето на девојката одби да Џејк Гиленхал, кој се состана во изминатите 2 години. Причината за разделба на девојката вперени во премногу млада возраст за брак.

видете исто така
  • Фустани Канскиот филмски фестивал 2016
  • Кирстен Dunst е датира колега Џеси PLEMONS
  • Канскиот филмски фестивал 2016 - Црвен тепих

Ова беше проследено со исцрпувачки односи со британскиот музичар Џони Борел, поради што актерката беше хоспитализиран со дијагноза на депресија.

Ѕвездата на филмот Ѕвездата на филмот Ѕвездата на филмот

Видео: Zvezdyi i Mistika S Konstantinom Kryukovyim епизода 1 од 29 на memocast.com

Видео: Bachelorette (2012) | HD приколката (на. Верзија)

Видео: Ѕвездите без шминка: Кејт Мос

Сподели на социјални мрежи:

Слични
Децата на Селин ДионДецата на Селин Дион
Одри Хепберн - БиографијаОдри Хепберн - Биографија
Тенки усниТенки усни
Децата Џуд ЛоДецата Џуд Ло
Знаци на свадбаЗнаци на свадба
Биографија Грета ГарбоБиографија Грета Гарбо
Bvlgari Јасмин ноарBvlgari Јасмин ноар
Биографија Моника БелучиБиографија Моника Белучи
Тендери за bachelorette партија за невестатаТендери за bachelorette партија за невестата
Син на Харисон ФордСин на Харисон Форд
» » » Ѕвездата на филмот "Меланхолија" Кирстен Dunst се венчаат!